حصار سازان شرق ایران
خانه / فنس / قیمت اجرای فنس کشی در تهران

قیمت اجرای فنس کشی در تهران

فنس ها، کاربرهای متفاوتی دارند. از آنان عموماً برای جداسازی مکان های مختلف استفاده می کنند. آن ها همچنین دارای انواع متنوعی می باشند که هر کدام شان، ابعاد و ضخامت های گوناگونی را دارند. باید گفت، جنش های شان نیز با هم دیگر فرق می کند. اما انواع این محصولات به چند دسته تقسیم می شوند؟ چگونه می توان یک فنس خوب را تهیه کرد؟ هزینه قیمت اجرای فنس کشی چند است؟ این ها از جمله پرسش هایی می باشد که ما سعی می کنیم در این مطلب، پاسخ بدهیم. 

قیمت اجرای فنس کشی در تهران

صادرات فنس کشی از پایانه مرزی مهران

صادرات فنس کشی از پایانه مرزی مهراندر کشورمان ایران، شرکت های تولیدی فنس متفاوتی را می توان در اقصی نقاط آن پیدا کرد. هر کدام از این شرکت ها، سعی شان بر این است تا در گام نخست، محصولات خود را به بازارهای داخلی ارائه دهند تا به این شکل، نیاز مصرف کنندگان را برآورده کنند؛ ولی آن ها پس از تأمین ضرورت داخلی به صادرات محصولات خود مشغول می شوند. 

صادرات فنس به کشورهای گوناگونی صورت می گیرد و در این عرصه، گروه های تجاری و هم چنین بزرگترین کارخانه فنس نیز فعالیت گسترده ای دارند. آن ها نه تنها کالای خود را به شهرهای متفاوتی از جهان ارسال می کنند، بلکه به فنس کشی فلزی و اجرای آن نیز مبادرت می ورزند. 

یکی از ممالکی که این گونه از کالا به آن صادر می شود، عراق است. از پایانه مرزی مهران اصولاً محصولات ایرانی به شهرهای مختلفی از این کشور ارسال می گردد. بازار فنس این کشور به نوعی در اختیار کشورهای متعددی است که یکی از آن ها ایران می باشد. روی هم رفته، حضور پر رنگی برندهای مختلف فنس سازی در عراق دارند. 

روی هم رفته، سعی می شود تا به کشورهایی از این دست بر اساس سفارشی که داده شده، فنس ها را تولید کرده و بعد از ساخت شان صادر شوند. 

بهترین مارک فنس کشی درایران

بهترین مارک فنس کشی درایرانکارخانه های متعددی در گوشه و کنار ایران را می توان یافت که جزء بهترین مارک ها به شمار می روند. اصولاً برندهای مطرح محصولات خود را به صورت تضمینی در دسترس مشتریان می گذارند. آن ها در همه جای کشور نیز شعب رسمی دارند که به ارائه خدمات گوناگونی به ویژه فروش و همچنین اجرای فنس کشی هم می پردازند. 

در هر حال، یکی از موضوعات بسیار مهم در این خصوص، گارانتی فنس است که شرکت های گوناگونی آن را به این شکل ارائه می دهند. باید گفته شود که فنس ها بیشتر از مواد اولیه مختلفی تولید می شوند و مرغوب و نامرغوب بودن شان نیز به همین مرحله از ساخت بر می گردد. آن ها را از این جنس های نیز می سازند و عرضه می دارند: 

 • فنس های پلاستیکی 
 • فنس های فولادی 
 • فنس های گالوانیزه شده 
 • فنس های گالوانیزه با روکش پی وی سی 

نمایندگی اجرای فنس کشی در شمال کشور

نمایندگی اجرای فنس کشی در شمال کشورهر کدام از شرکت های سازنده فنس ها که برخی از آنان در کار اجرای آن نیز می باشند، کالای شان را برای فروش بهتر به همه جای کشورمان ارائه می دهند. برای مثال در شمار ایران، می توان به راحتی با کیفیت ترین نوع این محصولات را پیدا کرد که از جانب نمایندگی اجرای انواع فنس ارائه می گردد. این شعب، فعالیت های مختلفی را انجام می دهند. از آن ها می توان قیمت فنس را نیز جویا شد و همچنین نوع خارجی کالا را هم تهیه کرد که توسط شرکت های واردات فنس به بازار داخلی عرضه می گردد. 

در کل، توزیع فنس در سراسر کشورمان توسط همین شعب رسمی است که انجام می شود. آن ها فنس کشی ضخیم و باریک را هم انجام می دهند. 

پس اگر می خواهید مکانی را از مکانی دیگر جداسازی کنید و از طرفی دیگر، نمی خواهید هزینه های زیادی انجام دهید، بهترین روش همین است که به نمایندگی های گوناگون شرکت های مختلف سازنده و وارد کننده مراجعه نمایید و از آن ها به مقدار مشخصی که نیاز دارید، فنس ها را بخرید و در کنار این، اجرا و نصب شان را نیز به آنان بسپارید. 

باید متذکر شد که هزینه اجرا فنس بستگی به عوامل گوناگونی دارد که در ادامه این مطلب به آن اشاره خواهیم کرد. 

بزرگترین بازار خرید فنس کشی

بزرگترین بازار خرید فنس کشیخرید فنس کشی را می شود از بزرگترین بازارهای انجام داد. شما در هر نقطه ای که هستید، به راحتی می توانید مراکز داد و ستد متعددی را بیابید که در آن انواع توری یا همان حصارهای فلزی و پلاستیکی ارائه می شوند. عرضه کننده محصولات خود را به نرخ ها، کیفیت ها و همچنین ابعاد گوناگونی می فروشند. 

در بازارها، به آسانی قادر خواهید بود که بهترین فروشندگان را بیابید. با همه این ها، فنس کشی مشهد، اصفهان، اهواز، شیراز و غیره شهرهای دیگر کشورمان توسط گروه های خاص فنی انجام می شود. آن ها به خوبی با شیوه های کار آشنا هستند و می کوشند تا بهترین کار را ارائه دهند. به این ترتیب دیگر نگرانی ای بابت خراب شدن و یا این که در برابر بادهای شدید مقاومتی نداشته باشند، ندارید. خلاصه، شما در مراکز بزرگ با انواع فنس مواجه خواهید شد که باید به نکات زیر در هنگام خرید توجه کنید: 

 1. جنس فسن: در بالا به این مسئله اشاره کردیم. شما بر اساس نیاز خود بایستی اقدام به خرید کالا بنمایید. 
 2. ارتفاع فنس: این محصولات را عموماً بر اساس نیاز خریداران می سازند که ارتفاع شان از ۵۰ سانتی متر تا چندین متر است. 
 3. قطر مفتول فنس: هر چه قطر مفتول بیشتر باشد، فنس سنگین تر می شود. امنیت و مقاومت آن هم به این شکل بالا می رود و عمری طولانی خواهد داشت. 
 4. ابعاد چشمه: توری هایی که مشاهده می کنیم، هر کدام از آن ها چشمه های گوناگونی دارند. حصارهایی با چشمه های کوچک تر، سنگین و مقاوم می باشند. 

استقبال مردم از خرید فنس کشی

استقبال مردم از خرید فنس کشیدر حال حاضر، یکی از راه هایی که بتوان مکان های مختلف را با کمترین هزینه و همچنین تضمین بالا جدا سازی کرد، استفاده از فنس است. البته در ایران بیشتر مشاهده می کنیم که کمتر باوری به فنس ها دارند و اغلب مردم دیوارکشی را بهتر می دانند و به همین دلیل است که از آن استفاده می نمایند؛ ولی طی سالیان متمادی، فنس ها به دلیل کاربرد که از خود نشان داده اند، مورد استقبال نیز قرار گرفته اند. نیاز است در این جا گفته شود که خریداران یا مردم بر اساس نیاز شان به تهیه این کالا می پردازند. 

در بازار هم فنس کشی ایرانی و هم فنس کشی خارجی وجود دارد که هر کدام از این محصولات کیفیت های متفاوتی دارند. از جانب دیگر، مصرف کنندگان نیز به دو موضوع بیشتر اهمیت می دهند که یکی کیفیت و دیگری قیمت است. 

تجارت فنس کشی، رونق خوبی دارد و بیشتر شاهد این هستیم که کارخانه جات مختلف و کشاورزان گوناگونی به دلایلی که به آن اشاره کردیم، روی به خرید این گونه از کالا آورده اند. 

قیمت اجرای فنس کشی تبریز

قیمت اجرای فنس کشی تبریزاگر در پی این هستید که بدانید، قیمت اجرا فنس کشی در تبریز و یا هر شهر دیگر چقدر است، بهتر است می باشد تا به شرکت های مختلفی سر بزنید. هر کدام از این شرکت ها، بر اساس یک سری از موارد، نرخ های گوناگونی را ارائه می دهند. باید متذکر شد، نرخ ها را بر اساس نوع فنس هم تخمین می توان زد؛ اما دستمزد اجرای آن و این که به چه طولی باشد، بستگی به گروه های اجرا کننده دارد. 

شما اگر می خواهید که فنس توری نصف قیمت و یا فنس کشی دست دوم را تهیه کنید، خوب است که سری به بازارهای متعددی بزنید. طبعاً در مراکز متفاوت، فروشندگان گوناگونی را خواهید یافت که در این حوزه فعالیت گسترده ای دارند. آن ها در ضخامت ها و کیفیت های مختلفی، اقدام به ارائه محصولات شان می نمایند. 

فنس کشی تبریز، از سوی مجراهای متفاوتی صورت می گیرد. هر یک از این مراجع، به شیوه های گوناگونی اقدام به این کار می کنند و طبیعی است که نرخ های شان با هم دیگر تفاوت هایی داشته باشد. بهترین اجرا کنندگان، بی تردید دارای امکانات بیشتری می باشند و در این حوزه، سابقه ای طولانی تر دارند. 

فروش فنس کشی با گارانتی ۳ ساله

فروش فنس کشی با گارانتی 3 سالهفنس ها نیز مانند سایر محصولات دیگر، دارای گارانتی هستند. برخی از آن ها را ۳ ساله و یا بیشتر تضمین می کنند. این گونه دیگر شما نگران نخواهید بود که محصول در مدت زمان کوتاهی زنگ خوردگی پیدا کند و یا این که از جای کنده شود. 

فروش فنس کشی با گارانتی های متفاوت را در مراکز مختلف فروش، عرضه کنندگان گوناگونی انجام می دهند. از طرف دیگر، شما می توانید با جستجویی بیشتر، بهترین ارائه دهندگان را بیابید که در همه جای ایران قابل دسترس می باشند. آن ها با نرخ های مناسبی اقدام به عرضه کالای خود می نمایند. 

تضمین شدن فنس، باعث می گردد تا در صورت بروز مشکلاتی به شرکت اجراء کننده مراجعه کنید و آن ها مکلف به جبران خسارت های به بار آورده می باشند. 

پخش فنس کشی در تهران

پخش فنس کشی در تهرانپخش فنس کشی در تهران از سوی مراجع گوناگونی صورت می گیرد. در این عرصه خود شرکت های سازنده در راس قرار دارند. اغلب آن ها سعی می نمایند تا کالای خود را در وهله نخست وارد بازار های پایتخت نمایند که دلیل اصلی آن هم، فروش خوب و معرفی بهتر کالا است. 

از طرفی، هر کدام از تولیدی ها از خود شعبه هایی را راه اندازی کرده اند که در مناطق متفاوتی از تهران فعالیت می کنند. آن ها نیز یکی دیگر از مراجع پخش می باشند. 

همچنین فروشگاه های جزئی فروش زیادی را هم می توان یافت که در کیفیت ها ضخامت های گوناگون اقدام به عرضه چنین محصولاتی می کنند. این ارائه کنندگان نیز به نوبه خود، از جمله پخش کنندگان به شمار می روند. به این ترتیب، شما در هر جایی از تهران که باشید، راحت و بدون دغدغه نفس مورد نظر خود را می توانید بیابید. 

فروشنده فنس به قیمت تولید

فروشنده فنس به قیمت تولیددر بازار، فروشندگان گوناگونی هستند که به قیمت تولید فنس را ارائه می دهند. آن ها محصولات شان را با نرخ های مناسبی از کارخانه جات تهیه کرده و سپس با سود کمتری نیز عرضه می دارند. 

این ارائه دهندگان از طریق آنلاین نیز کالای شان را می فروشند. کافی است که سری به فروشگاه های اینترنتی بزنید. بسیار آسان می توانید بهترین ارائه دهنده آنلاین فنس ها را پیدا کنید که در کنار عرضه، اجرای آن را هم به دوش می گیرند. تنها نکته مهم در این حوزه این است که حتماً به سایت و فروشگاه معتبر مراجعه کنید. 

تهیه فنس کشی با نازلترین قیمت

تهیه فنس کشی با نازلترین قیمت اگر به دنبال این هستید که با نازلترین قیمت، فنس ها را تهیه کنید، بد نیست که در این خصوص با افراد گوناگونی مشورت نمایید. البته این مسئله ربط مستقیمی به این دارد که چه نوع از فنسی را می خواهید بخرید؟ طبعاً محصولاتی که از کیفیت بالایی برخوردار می باشند، قیمت های بالایی هم دارند. 

روی هم رفته، باید در زمینه این کالا گفت، آن را در این زمینه ها می شود مورد استفاده قرار داد: 

 • حصار کشی مناطق مرزی 
 • حصار کشی مناطق نظامی 
 • استفاده در مکان های محافظت شده خاص 
 • به کار بردن در رودخانه ها و جویچه ها 
 • حصار دور زمین ورزشی، ویلا، باغچه، مرغ داری و … 
 • و سایر موارد دیگر  

مرکز خرید بهترین فنس کشی در شیراز

مرکز خرید بهترین فنس کشی در شیرازدر شیراز نیز مانند سایر شهرهای دیگر کشورمان، مراکز خریدی را می توان پیدا کرد که در آن حصارهای توری را می توان تهیه نمود و در کنار این، فنس کشی را هم به گروه های فنی ویژه ای که در این حوزه تخصص دارند، سپرد. 

گفتنی است، شرکت های سازنده محصولات شان را به روش های مختلفی تولید می کنند. عموماً فنس ها را به شکل دو سر قلاب، دو سر پیچ، یک سر قلاب و یک سرپیچ ارائه می دهند که در مرکز فروش هم به این شکل می توان آن ها را مشاهده و خریداری کرد. 

تولید فنس در بسته بندی های استاندارد

تولید فنس در بسته بندی های استانداردفنس ها را نیز به مانند سایر کالاهای دیگر در هنگام فروش، به صورت بسته بندی شده عرضه می کنند. استاندارد خاصی در این حوزه نمی توان ارائه کرد؛ ولی بیشتر مرسوم است که آن ها را به شکل لوله شده می فروشند. 

این گونه جای کمتری می گیرد و در هنگام استفاده هم به راحتی می شود بازشان کرد و به نصب و اجرای شان پرداخت. 

در هر صورت، تولید فنس در بسته بندی های استاندارد را شرکت های بزرگ انجام می دهند که در این خصوص، صاحب شهرت و آوازه ای می باشند و کالای خود را به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می دارند. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مرتضی احمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09156924075
شماره پشتیبانی: 09333103377
آدرس کانال: fansban@
پست الکترونیکی: aalfaac@gmail.com

مطلب پیشنهادی

هزینه اجرای فنس کشی دور باغ در شمال کشور

فنس کشی دور باغ به جهت ایجاد حصار و امنیت باغات می باشد که خیال کشاورزان را راحت می کند. هزینه اجرای فنس کشی دور باغ در شمال کشور نسبت به دیگر شهر ها به صرفه تر

پاسخی بگذارید