حصار سازان شرق ایران
خانه / فنس / پایه فنس / خرید پایه فنس درجه یک ارزان قیمت

خرید پایه فنس درجه یک ارزان قیمت

جهت خرید پایه فنس درجه یک ارزان قیمت، می شود راه های گوناگونی را در پیش گرفت. در این زمینه نیاز است گفته شود که عوامل مختلفی باعث می گردد تا نرخ یک پایه متغیر اعلام گردد. اما بهترین پایه ها را چه شرکت های می سازند؟ این نوع از کالا را از چه نوع جنسی می سازند؟ در این زمینه توضیحات بیشتری سعی می نماییم تا در مطلب حاضر ارائه دهیم. پس اگر به دنبال این هستید تا بهترین نوع پایه را به دست آورید، پیشنهاد می کنیم که مقاله پیش رو را تا پایان مطالعه کنید. 

خرید پایه فنس درجه یک ارزان قیمت

عرضه پایه فنس به صورت عمده

عرضه پایه فنس به صورت عمدهعرضه انواع فنس و پایه های آن به صورت عمده، از جانب مجراهای گوناگون صورت می گیرد. در این حوزه، بستگی به این دارد که شما در چه شهری ساکن هستید و به چه میزانی می خواهید این گونه از محصول را تهیه کنید؟ در این زمینه ما راه های متفاوتی را برای تان نشان می دهیم که بر اساس نیاز می توانید به آن ها مراجعه نمایید. 

 1. کارخانه ها: آن ها ساخت را به شکل انبوه انجام داده و سپس به طرق مختلفی کالای شان را در دسترس مشتریان قرار می دهند. عمده فروشی ها اصلی هستند. جهت خرید کلی از آن ها می بایستی دفاتر فروش شان را پیدا کنید که این کار به شکل تماس از راه دور نیز امکان پذیر است. 
 2. شعبه های رسمی: در بیشتر شهرهای کشورمان فعال می باشند. از آن ها به میزان کم و زیاد خرید انجام شدنی است.
 3. فروشگاه های حضوری و غیر حضوری: در سر تا سر کشور قابل دسترس می باشند و به راحتی در هر بازاری می توان آن ها را پیدا کرد و خرید را انجام داد. 

این ها از جمله مراجع اصلی ای هستند که در کار توزیع پایه فنس می باشند. باید گفت، پخش پایه فنس به شکل عمده از جانب شرکت های ویژه ای نیز صورت می گیرد. 

اولین تولید کننده پایه فنس در ایران

اولین تولید کننده پایه فنس در ایراندر گذشته بیشتر از چوب، فنس ها و توری ها را دور یک زمین با وسعت های مختلفی می کشیدند. چوب، به دلیل این که مقاومت زیادی نداشت و از طرفی ممکن بود توسط موریانه ها و نمور بودن زمین به مرور زمان از بین برود، کارایی خود را از دست داد. در این جا بود که ما شاهد عرض اندام کردن اولین تولید کننده پایه فنس در ایران بودیم. 

این کارخانه نیز د اوایل، به شکل کاملاً ساده و با ورق های نه چندان مرغوب که در زمان های دور قابل دسترس تر بود، محصولاتش را می ساخت و روانه بازار می کرد. کم کم با پیشرفت صنایع و فناوری، این امکان فراهم گردید تا پایه فنس بتنی پایه فنس فلزات مقاوم ساخته شوند. امروزه بیشتر از این جنس ها اقدام به تولید پایه می نمایند: 

 • لوله های پروفیل 
 • لوله های گالوانیزه 
 • لوله های فولادی 
 • لوله های حلبی یا قوطی 
 • نبشی ها 
 • و غیره 

در این میان، بیشتر سعی می شود تا از محصولاتی کار گرفته شود که در کنار مقاومت بالا، در برابر رطوبت هم استحکام داشته باشد که عموماً از فولاد و گالوانیزه ساخت می شوند. 

مرکز خرید ارزان ترین پایه فنس در شیراز

مرکز خرید ارزان ترین پایه فنس در شیرازمراکز مختلفی را می توان در شیراز، مرکز استان فارس پیدا کرد که در آن انواع پایه فنس با ارزان ترین نرخ ها ارائه می شود. برای این که بتوانید نوع کم بهای این کالا را بیابید، در گام نخست نیاز دارید تا قیمت روز فنس را به دست آورید. این کار از راه های مختلفی امکان پذیر است. برای نمونه، می توانید به فروشگاه های آنلاین سر بزنید که در این حوزه فعالیت گسترده ای دارند و شما به راحتی هم قادر خواهید بود که نرخ ها را تهیه کنید. در کنار این فروشگاه ها، می شود بازارهای بزرگ هم مراجعه نمود. 

عمدتاً شرکت تولید کننده فنس، پایه هایی را هم می سازد که با نرخ های متفاوتی وارد بازار می کند. در نظر داشته باشید که پایه فنس ارزان قیمت ممکن است یک سری از ایراداتی داشته که مهمترین آن عدم کیفیت لازم است. پس برای تهیه یک محصول ارزان، عجله ای به خرج ندهید. با شکیبایی جستجوی تان را ادامه دهید و به این طریق خواهید توانست که بهترین نوع آن را با نرخ های مناسبی به دست آورید. 

روی هم رفته، در مراکر عرضه پایه، فنس باغی و غیره هم ارائه می گردد. در این چنین بازارهای تجارت فنس و توری به همراه ستون های آن، از رونق خوبی برخوردار می باشد. 

صادرات پایه فنس از تبریز به ترکیه

صادرات پایه فنس از تبریز به ترکیهدر ایران، شرکت های متفاوتی را می توان یافت که در زمینه تولید فنس و پایه های آن فعالیت می کنند. آن ها کالای خود را افزون بر این که وارد بازار داخلی می نمایند، به خارج از مرزها نیز ارسال می کنند. یکی از کشورهایی که به آن این گونه از کالا صادر می شود، ترکیه است. بیشتر از تبریز و توسط مجراهای مختلفی این کار انجام می شود. 

پایه فنس صادراتی بر اساس سفارشی که خریدار می دهد، ساخته شده و سپس به شکل عمده به شهرهای گوناگونی از این همسایه شمال غربی صادر می گردد. 

صادر کنندگان، به قیمت جهانی پایه فنس را در دسترس مشتریان خود قرار می دهند. این کار، سود زیادی هم برای فروشنده دارد و هم این که می تواند باعث گردد ارز بیشتری وارد شده و توسط آن چرخ کارخانه بهتر بچرخد و سبب اشتغال زایی شود. 

روی هم رفته، شرکت های صادراتی پایه فنس از تبریز به ترکیه، موارد مختلفی را در نظر می گیرند تا بتوانند کالای شان را به بهترین وجه ممکن در بازارهای این کشور به فروش رسانند. آنان به کیفیت، تنوع و غیره نکات دیگر اهمیت ویژه ای می دهند. 

هزینه اجرا پایه فنس بتنی

هزینه اجرا پایه فنس بتنیدر برخی از مناطق احتمالاً شما نیز مشاهده کرده اید که از بتن، برای ساخت پایه های فنس استفاده می کنند. اگر می خواهید از هزینه های اجرای پایه فنسی پتنی مطلع شوید، بهتر است که سری به مراجع به خصوص بزنید. در این حوزه شرکت های گوناگونی فعالیت می کنند و آنان بر اساس ابعاد پایه، میزان سیمان به کار رفته، میزان میلگرد مورد استفاده و غیره موارد دیگر، هزینه ها را برای تان اعلام می کنند. 

بی تردید، این گونه از پایه، بسیار مقاوم است و دیگر نگران آن نخواهید بود که فنس بر اثر بادهای شدید، سیل و یا مواردی مانند زنگ خوردگی به مرور زمان از بین برود. از جانب دیگر، نصب توری ها نیز به این پایه ها به وسیله گره و یا جوش انجام می شود که بسیار خوب و با مقاومت بالایی حصارها را نگه می دارد. 

خلاصه این که خریدار پایه فنس بتنی می تواند به مراجع گوناگونی مراجعه کند و هزینه های این گونه از نصب و اجرا را به دست آورد. طبعاً اجرای آن گران قیمت تر از نوع فلزی و یا حتی چوبی می باشد که با در نظر داشت مصرف و وقتی که گذاشته می شود، کاملاً طبیعی به نظر می رسد. 

قیمت پایه فنس با کیفیت

قیمت پایه فنس با کیفیتباکیفیت ترین پایه فنس، نرخ های بالاتری از سایر محصولات مشابه دارد. برای این که بتوانید قیمت پایه فنس را به دست آورید که از مواد اولیه درجه یک ساخته شده باشد، خوب است که سری به بازار پایه فنس بزنید. در این بازارها، فروشندگان متعددی را می توان یافت که در این زمینه تخصص کافی را دارند و از برندهای معروفی هم اقدام به وارد کردن فنس ها می نمایند. آن ها تازه ترین نرخ ها را در اختیارتان قرار می دهند. البته این موضوع بستگی به موارد مختلفی هم دارد که می شود به این ها اشاره کرد: 

 • نوع فلز و یا جنسی که در ساخت پایه به کار برده می شود. 
 • شرکتی که محصول را می سازند و به عنوان برند مطرح است. 
 • طریقه خرید و فروش محصول هم روی نرخ ها تأثیر می گذارد. 
 • طول، ضخامت و قطر نیز عامل اصلی قیمت ها می باشند. 
 • و غیره موار دیگر 

خرید پایه فنس با گارانتی ۳ ساله

خرید پایه فنس با گارانتی 3 سالهپایه فنس را می توان به صورت تضمینی تهیه کرد. تولیدی هایی که در این خصوص فعال می باشند، برای این که بتوانند جلب رضایت بیشتری نمایند، محصولات خود را با گارنتی ۳ ساله، بیشتر و یا کمتر ارائه می دهند. 

برای خرید پایه فنس با گارانتی، بهتر است که به مراجع معتبر سر بزنیم. مثلاً به نمایندگی فروش پایه فنس که توسط شرکت های سازنده ایجاد شده اند، مراجعه کنیم. آن ها در شهرهای مختلفی از کشورمان دایر گشته و خدمات گوناگونی را نیز به دوش می گیرند. 

برای نمونه، افزون بر فروش عمده و جزئی، به حمل و نصب پایه ها نیز مبادرت می ورزند. از جانب دیگر، اگر تضمین این گونه از کالای هزینه های جانبی شما را به شدت برای مدت زمان معینی، کاهش می دهد. 

بازار فروش پایه فنس در سراسر کشور

بازار فروش پایه فنس در سراسر کشورفروشنده پایه فنس، عمدتاً در بازار فروش فعالیت می کند. در هر گوشه ای از کشورمان، مراکزی را می توان یافت که در آن، فنس ها و همین طور پایه های آن ها ارائه می گردند. از این مراکز می شود به راحتی آن نوع و مدلی از کالا را که می خواهیم، به دست آوریم. 

از جانب دیگر، موارد استفاده پایه فنس مشخص است و بدون آن نمی توان حتی یک محوطه کوچک را نیز حصار کشی کرد. این، پایه های هستند که باعث می شوند توری ها به خوبی از یک مکان مشخص محافظت کنند و از جانب دیگر، باعث بالا رفتن طول عمر فنس ها نیز می گردند و نمی گذارند تا رو زمین بیافتند. 

در کل، بازار فروش پایه فنس نیز ربط مستقیمی به خود عرضه خود توری ها دارد و بی تردید، هنگام خرید هر نوع حصاری، بایستی پایه آن را نیز تهیه کرد. 

هزینه ارسال فنس توری با حمل و نقل استاندارد

هزینه ارسال فنس توری با حمل و نقل استانداردیکی از خدمات مختلفی را که فروشندگان انواع فنس توری انجام می دهند، به دوش گرفتن هزینه ارسال آن با حمل و نقل استاندارد می باشد. البته در این زمینه، شرکت های کمی هستند که ارائه خدمات می نمایند. 

در هر صورت، اگر می خواهید که از هزینه های حمل محصول مطلع شوید، خوب است که سری به سایت های خرید و فروش فنس ها نیز بزنید. از این طریق هم نرخ های جدید را می توانید به دست آورید و هم این که قادر خواهید بود فنس های مدل جدید را مشاهده کنید. 

برخی از عرضه کنندگان آنلاین، با نرخ های مناسبی اقدام به ارسال محصولات شان می کنند و بعضی از آن ها حتی اگر به میزان مشخصی کالا را بخرید، رایگان محصول را به نشانی ای که داده اید، به دست تان می رسانند. 

سفارش پایه فنس باکیفیت

سفارش پایه فنس باکیفیتپایه های فنس، انواع مختلفی دارند. هر کدام از آن ها کیفیت های شان نیز با هم دیگر فرق می کند. می توان از راه های متفاوتی که تا به این جای مطلب به آن ها اشاره کردیم، سفارش خود را ارائه دهیم. اما از جمله، انواع این محصول می توان به موارد زیر اشاره کرد که در بازار عرضه می شوند: 

 • انواع پایه فنس نبشی سبک 
 • انواع پایه فنس نبشی سنگین 
 • انواع پایه فنس لوله سیاه رنگ نشده 
 • پایه های فنس لوله سیاه رنگ شده 
 • پایه های فنس لوله گالوانیزه سرد و گرم 

قابل ذکر است که هر کدام از این ها دارای قطر و ارتفاع مشخص خود می باشند. 

  بهترین برند پایه فنس در بازار بین المللی

  بهترین برند پایه فنس در بازار بین المللیدر بازار بین المللی با تعدد بهترین برند پایه فنس مواجه هستیم. مارک های ایرانی هم از جمله مطرح ترین ها به شمار می روند که کالای شان را در شهرهای مختلفی از جهان می توان پیدا کرد. 

  در هر صورت، هنگامی که صحبت از بهترین ها برندها می شود، مشتری توقع دارد که کالا از مرغوب ترین جنس ساخته شده باشد که در برابر حوادث طبیعی مقاوم باشد و در همین حال زنگ نزد و سالیان متمادی نیز پابرجا بماند. 

  بی گمان، خود شرکت های تولید کننده برتر پایه فنس، همین موارد را در نظر می گیرند و اقدام به ساخت محصولات شان می نمایند. 

  ارائه خدمات پس از فروش فنس و گابیون

  ارائه خدمات پس از فروش فنس و گابیونگارانتی کردن یک محصول، یعنی ارائه خدمات پس از فروش که دیگر خیال خریدار از بابت خرابی کالا و تعمیرات احتمالی، راحت می شود. 

  پس برای تهیه فنس و گابیون، بهترین کار این است که سری به فروشندگان معتبر بزنیم. آن ها هستند که محصولاتشان را با تضمین ارائه می دهند و خدمات پس از فروش را هم به عهده می گیرند. 

  این گونه دیگر نگرانی ای بابت مشکلات پس از نصب و اجرا نخواهید داشت و اگر صدمه ای به فنس یا گابیون برسد، طبعاً می توانید با شرکت مربوطه تماس حاصل کنید تا برای تعمیر و ترمیم مجدد به شما مراجعه کنند. 

  جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
  مرتضی احمدی
  راه های ارتباطی:
  شماره موبایل: 09156924075
  شماره پشتیبانی: 09333103377
  آدرس کانال: fansban@
  پست الکترونیکی: aalfaac@gmail.com

  پاسخی بگذارید