حصار سازان شرق ایران
خانه / توری / بازار فروش توری پرسی در شهر مشهد

بازار فروش توری پرسی در شهر مشهد

بازار فروش توری پرسی عرضه کننده انواع مختلفی از توری در ابعاد مختلف و طبق سفارش مشتری می باشد. با مراجعه به این مراکز می توان نوع توری مناسب را سفارش داد و خریداری کرد. توری پرسی ممکن است از جنس پلاستیک باشد یا از مفتول های فلزی تهیه شده باشد. از این تجهیزات در صنایع مختلف و حرف گوناگونی استفاده می شود و دارای کاربرد از جهات مختلف می باشد. صنایع پتروشیمی، معادن و سیمان، حصار کشی به عنوان قفس نگهداری حیوانات، و طراحی های صنعتی و پروژه های معماری از جمله بخشی از کاربرد های این قطعات صنعتی می باشند. توری پرسی پلاستیکی و توری پرسی فلزی دو نمونه از این وسایل هستند که در بازار به فروش می رسند. 

بازار فروش توری پرسی در شهر مشهد

تامین کننده انواع توری پرسی در ایران

تامین کننده انواع توری پرسی در ایران

تامین کنندگان می توانند
خود تولید کننده باشند و به طور مستقیم به فروش تولیدات خود پرداخته و آن را
در شبکه های فروش وارد سازند.

تامین کننده در بازار توری پرسی در صورتی که خود تولید کننده باشد می تواند به فروش مستقیم محصولات خود پرداخته و آنها را بدون واسطه و با قیمتی مناسب به مشتریان عرضه دارد. 
ذخیره سازی، حمل و نقل و مدیریت، و پخش و توزیع از جمله فعالیت هایی هستند که تامین کنندگان باید آن را به درستی انجام دهند تا بتوانند در این عرصه موفق عمل نمایند. از این رو این گروه ها باید در زمینه های مختلفی همچون موارد زیر برنامه ریزی صحیحی داشته باشند:

 • نیروی کار
 • تجهیزات لازم
 • نوع تکنولوژی های به کار گرفته شده

توجه به این موارد سبب خواهد شد تا تامین کنندگان بتوانند به طور فعال در بازار حضور داشته باشند و به عرضه توری پرسی در زمان مناسب و طبق نظر مشتری بپردازند.

پخش توری پرسی فلزی به صورت جزئی و عمده

پخش توری پرسی فلزی به صورت جزئی و عمدهپخش توری درجه یک فلزی به صورت جزئی و عمده بنا به نیاز صورت می گیرد. روش های مختلفی برای پخش این قطعات به کار گرفته می شوند که رایج ترین آنها عبارتند از:

 • پخش از طریق نمایندگی های فروش 
 • پخش از طریق عمده فروشان، تولید کنندگان و تامین کنندگان
 • پخش از طریق فروشگاه های اینترنتی
 • پخش و فروش در فروشگاه های واقع شده در نقاط مختلف شهر

امروزه نرم افزار های رایانه ای به صورت جامع
و یکپارچه به توزیع کالا های مختلف از جمله توری فلزی ریز و درشت کمک زیادی می کنند. این نرم افزار ها به صورت هوشمند عمل
کرده و موجب فروش و توزیع یک کالا با ایده های جدید و خلاقانه می شوند.
به کمک این شبکه های پخش و نرم افزار های کامپیوتری توزیع کالا به صورت سازماندهی شده و با در اختیار داشتن اطلاعات مختلف از هر مکان و منطقه توزیع انجام می شود.

بازار توری پرسی اصفهان قیمت مناسب

بازار توری پرسی اصفهان قیمت مناسبخرید توری پرسی ارزان از بازار اصفهان توسط مراکز عمده فروشی یا مراکزی که از طریق فروش ویژه این تجهیزات را عرضه می دارند صورت می گیرد. فروش عمده توری پرسی اصفهان در بازار بر اساس واحد متر مربع انجام می گیرد و می تواند شامل اوزان و ابعاد مختلف توری شود.

توری پرسی از ورق های مستطیل شکل فلزی یا پلاستیکی ساخته می شوند که ابعاد آنها دو در یک
می باشد. این ورق ها دارای چشمه هایی هستند که ممکن است لوزی، مربعی یا لانه زنبوری باشند و ابعاد این چشمه ها نیز با توجه به نیاز مشتری می تواند بزرگ یا کوچک باشد. 
یکی از انواع توری ها که ممکن است تمام افراد آن را دیده باشند، توری حشره گیر است که به ویژه در فصول تابستان بسیار کاربرد دارد. این توری ها از جنس نازک این قطعات می باشند و قابل ساخت در انواع ضخیم تر نیز می باشند. 

عرضه توری پرسی پلاستیکی با کیفیت مناسب

عرضه توری پرسی پلاستیکی با کیفیت مناسب

توری
پرسی پلاستیکی برای مناطق مرطوب مانند استخر ها مورد استفاده قرار می گیرد که جهت حصار
بسته می شوند. تولید این اقلام در داخل کشور به رنگ های مختلف و متنوعی صورت می گیرد که عبارتند از:

 • آبی، زرد
 • سبز، قرمز،
  سفید و ….

از این رو  عرضه این وسایل باید با کیفیت مناسب صورت گیرد و از مواد اولیه خوب در ساخت  آنها استفاده شود تا از طول عمر مناسبی برخوردار باشند.
مهمترین مسئله که در این مورد می توان مورد توجه قرار گیرد، ساخت و تولید بر اساس استاندارد های ملی و بین المللی است تا تولیداتی با کیفیت لازم روانه بازار های مصرف شوند.
توری پلاستیکی نیز مانند توری فلزی قابل ساخت به سلیقه مشتری در هر رنگ دلخواه و در هر نوع اندازه چشمه می باشدچشمه به سوراخ های این توری ها گفته می شود که هر چه بزرگ تر باشند توری ساخته شده از ضخامت بیشتری برخوردار است. این چشمه ها می توانند به اشکال زیر باشند:

 • لوزی
 • لانه
  زنبوری
 • مربعی و مستطیلی

توری پرسی پلاستیکی به سراسر کشور بر اساس میزان تقاضا ارسال
می شود. قیمت جهانی این تجهیزات بر اساس واحد متر مربع است که در صورت صادرات و
فروش به کشور های دیگر بر اساس نرخ ارز محاسبه می شود. طول و ابعاد مختلف و همچنین
اندازه چشمه های توری قابل سفارش از سوی مشتری است و قابل ساخت طبق نیاز او می
باشد
.

با کیفیت ترین برند توری پرسی تبریز در ایران

با کیفیت ترین برند توری پرسی تبریز در ایرانتوری پرسی تبریز در کارخانجات این ناحیه از کشور تولید و در اندازه ها و ابعاد مختلف به فروش می رسد. با کیفیت ترین این تولیدات توسط بهترین برند های تولید شده روانه بازار شده و در مجموعه فروش فروشگاه های مختلف قرار می گیرند. 
در ایران کارخانجات صنعتی زیادی در امر ساخت مفتول های فلزی و فولادی نظیر توری پرسی فعالیت دارند که برخی از آنها به دلیل تولید با کیفیت و برتر در این حوزه توانسته اند گوی سبقت را از رقبا بربایند. آنچه این تولید کنندگان خود را ملزم به رعایت آن دانسته اند عبارت است از:

 • احترام به نظر مشتری و خریدار و تولید با کیفیت و درجه یک
 • ارائه خدمات نصب و تعمیر در صورت لزوم
 • ارائه خدمات پس از فروش 
 • نوآوری و خلاقیت در تولید و ساخت نمونه هایی با قابلیت های بیشتر و طول عمر مفید تر

این موارد از جمله مهمترین گام ها و مراحلی است که این صاحبان کسب و کار را توانسته است موفق گرداند.

صادرات توری فنس به قیمت تولید

صادرات توری فنس به قیمت تولید

استنسل استیل، و گالوانیزه از مواد اولیه ای است که برای ساخت توری فنس به کار می رود. برخی واحد های صنعتی دارای فعالیت صادراتی هستند و در سطح بین المللی نیز فعالیت دارند. از جمله کشور هایی که واردات توری فنس در دستور کار آنها قرار دارد عبارتند از:

 • قطر
 • گرجستان
 • عراق
 • افغانستان
 • پاکستان
 • امارات متحده عربی
 • جمهوری آذربایجان

برخی از این کارخانجات به صورت سالیانه ظرفیت تولیدی خود را به صورت سازمان دهی شده جهت تامین نیاز
بازار های خارجی توسعه می دهند. به این ترتیب این صنعت با رشد و توسعه سالیانه همراه بوده تا بتواند  پاسخگوی نیاز برخی کشور ها به این تجهیزات باشد.
توری فنس همان طور که از نام آن پیداست نوعی توری پرسی ریز بافت یا درشت بافت است که نقش حصار را دارد و برای جدا کردن منطقه ای از منطقه دیگر به کار می رود. حصار هایی که شهر داری در اطرف فضا های ورزشی در شهر کشیده است نمونه ای از این تولیدات می باشد.

تولید توری پرسی استاندارد

تولید توری پرسی استانداردتوری پرسی از هر نوعی که باشد مانند توری گلخانه، توری پنجره باید با استفاده از اصول استاندارد ساخته شود. منظور از اصول استاندارد کیفیت فلزات به کار رفته و میزان استحکام آنهاست.
ابعاد و تعداد چشمه های توری نیز قابل انتخاب طبق نیاز خریدار می باشد و قابل ساخت به صورت کاملا سفارشی را دارد. هر چه چشمه های این ورق های فلزی بزرگ تر باشد، لازم است تا توری پرسی با ضخامت بیشتری ساخته شود. 

دیگر این که وزن این ورقه ها می تواند بین ۶/۵ تا ۱۲/۵ کیلوگرم متغیر باشد. در تولید این تجهیزات میله هاحالت موج سینوسی
یا دنده ای به خود گرفته و بافتی که به این صورت ایجاد می شود از مقاومت و استحکام بالایی برخوردار می باشد. 
رعایت نکات فوق همگی می تواند در ساخت و تولید پرسی مقاوم و استاندارد نقش مهمی داشته باشد و در واقع به کارگیری این نکته هاست که متضمن کیفیت محصول خواهد بود.

سفارش اینترنتی انواع توری ریز بافت

سفارش اینترنتی انواع توری ریز بافتطبق مطالب بیان شده، چشمه های توری قابل تنظیم و ساخت در اندازه های مختلف می باشد. مثلا یک مدل آن ریز بافت است که در آن چشمه ها کوچک هستند و در تعداد بیشتری تولید می شوند. 

انواع این توری ها را علاوه بر مراجعه حضوری به شکل اینترنتی نیز می توان سفارش داد. جهت سفارش اینترنتی ابتدا سایت هایی که در این زمینه فعالیت دارند و جزء سایت های معتبر به شمار می روند بایدجستجو شوند.
پس از یافتن سایت های مورد نظر می توان به مطالعه مقالات و مطالب مندرج در سایت پرداخت. به این ترتیب ضمن افزایش دانش خود در این زمینه به صورت اینترنتی به سفارش آنلاین پرداخت.
برخی از این وب سایت ها متعلق به شرکت های معروف و کارخانجات برتر اختصاص دارد که از این جهت می توان نسبت به اعتبار سایت اطمینان حاصل نمود. ضمن این که واحد پشتیبانی و مشاوره سایت نیز به صورت آنلاین زمینه گفتگو با کاربر سایت را فراهم نموده است که بهترین پیشنهاد برای پرسش سوال های احتمالی در این حوزه می باشد.

خریدار توری پنجره ارزان

خریدار توری پنجره ارزانتوری پنجره یکی از پر کاربردی ترین وسایلی است که در ساختمان ها جهت محافظت و جلوگیری از ورود حشرات موزی مانند پشه پشت پنجره ها نصب می شود. انواع مختلف و جدیدی از این اقلام به بازار آمده است که نسبت به نمونه های قبلی از قابلیت ها و امکانات استفاده بیشتری برخوردار می باشند.
خرید توری پنجره مستلزم اندازه گیری دقیق اندازه پنجره و مدل انتخابی است. به طور مثال برخی از این توری ها به صورت آکاردئون قابلیت جمع شدن دارند و به راحتی امکان رفت و آمد و باز و بسته کردن پنجره را فراهم می کنند.
مدل های مختلف خریداران متنوعی نیز دارد. از این جهت برخی افراد به دلیل مسائل مالی مدل های ساده و ارزان و برخی دیگر بدون توجه به قیمت مدل های جدید آن را سفارش داده و می خرند.

بهتر است خریدارانی که دارای تبحر کافی در زمینه اندازه گیری دقیق نمی باشند از کارشناسان نصب کمک گرفته تا آنها به اندازه گیری دقیق بپردازند. چرا که در غیر این صورت ممکن است توری متناسب با اندازه پنجره نباشد.

مرکز فروش توری گلخانه در تهران

مرکز فروش توری گلخانه در تهرانگلخانه ها یکی از فضا هایی هستند که به طور وسیع از خریداران توری می باشند. توری هایی که برای گلخانه ها در تهران به فروش می رسند دارای سه درجه و سه نوع سایه اندازی متفاوت می باشند. از این رو هر چه قدرت سایه اندازی توری بیشتر باشد، قیمت آن نیز افزایش خواهد یافت.
به طور مثال توری گلخانه ارزان دارای حداقل سایه اندازی می باشد که برای برخی مناطق خرید آن مناسب است.
استفاده از توری در گلخانه ها دارای مزایای بسیاری است که به اختصار عبارتند از:

 • جلوگیری از تبخیر آب و نگهداری دمای گلخانه به صورت ثابت
 • عدم آسیب دیدن گل ها و میوه ها و افزایش رشد و قدرت میوه دهی آنها
 • صرفه جویی در مصرف آب و انرژی
 • محافظت گیاهان از شرایط نامساعد جوی

بیشتر توری هایی که برای گلخانه ها در مراکز فروش مشاهده می شود، به رنگ سبز می باشند و با توجه به وسعت گلخانه خریداری شده و نصب می شوند. در این مورد مراکز فروش افرادی را برای بازدید از محل و محاسبه دقیق مقدار توری لازم ارسال می دارند تا خریدار را از جهت خرید توری در ابعاد و میزان مورد نیاز راهنمائی کند.

قیمت توری پرسی در بازار

قیمت توری پرسی در بازارتوری پرسی ارزان قیمت می توان از مراکز عمده فروشی آن تهیه نمود. قیمت توری تابعی از چندین فاکتور مهم است که شامل موارد زیر می شوند:

ابعاد ورق های توری

 • وزن ورق ها
 • ضخامت چشمه ها و اندازه آنها
 • نوع فلز و مفتول به کار رفته شده برای ساخت
 • شرکت سازنده
 • میزان خرید و میزان عرضه و تقاضا

هر چه ابعاد توری بیشتر باشد، و ضخامت ورقه های آن افزایش یابد وزن توری نیز زیاد می شود و در نتیجه قیمت توری افزایش خواهد یافت.
خرید توری فنس با در نظر گرفتن معیار های فوق می تواند در حجم های مختلف با کاربرد های متنوع صورت گیرد. مثلا برخی خرید ها در سطح وسیع بوده و مشتمل بر بخش های صنعتی و تولیدی می شود و برخی دیگر صرف مصارف جزئی می شود.

بزرگترین شرکت تجاری توری پرسی ریز بافت

بزرگترین شرکت تجاری توری پرسی ریز بافتنمونه ای از توری پرسی که شاید همگان تاکنون حداقل یک بار آن را دیده اند، توری مرغی است. شرکت های تجاری زیادی در این زمینه مشغول به کار می باشند که به تجارت و فروش توری مرغی و توری پرسی ریز بافت می پردازند.
برخی از این شرکت ها تولیدات خود را به سراسر کشور ارسال می دارند و در سطح ملی فعالیت دارند. بعضی دیگر نیز در بازار های خارجی نیز دارای مشتریانی می باشند که از این جهت فعالیت آنها به سطح بین المللی گسترش می یابد.

این شرکت های تجاری با گذر از مراحل اداری زیادی موفق به خرید و فروش این کالا در سطح ملی و بین المللی می شوند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مرتضی احمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09156924075
شماره پشتیبانی: 09333103377
آدرس کانال: fansban@
پست الکترونیکی: aalfaac@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش تور رابیتس در فروشگاه های معتبر

فروش تور رابیتس از جانب فروشگاه های معتبر انجام می شود. آن ها به اشکال گوناگونی محصولاتی از این دست را ارائه می دهند. باید گفت، در ایران شرکت های متعددی را می ت

پاسخی بگذارید